Belka
Czwartek, 18 Października 2018   imieniny: Juliana, Lukasza, Bogumiła
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na usuwanie...

Data dodania: 2018-10-17
Szanowni Państwo, informujemy o rozpoczęciu II naboru Zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach realizacji projektu pn. „System gospo... więcej »
 
 

"Za trud, za uśmiech, za serce - dziękujemy",...

Data dodania: 2018-10-15
W piątek 12 października 2018r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Rykach odbyły się gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej, na które przybyli zaproszeni goście:... więcej »
 
 

Działania "Dla Niepodległej" z dofinansowaniem...

Data dodania: 2018-10-15
W konkursie organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach projektu „Godność, wolność, niepodległość” 257 szkołom i placówkom oświatowym z całej Polski przyznano... więcej »
 
 

Jesienne "kijkowanie"

Data dodania: 2018-10-15
Miejsko - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rykach zaprasza wszystkich chętnych w sobotę 20 października do wzięcia udziału w rekreacyjnym rajdzie nordic walking „Barwy Jesieni”.... więcej »
 
 

Dzień Edukacji Narodowej

Data dodania: 2018-10-12
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty w Gminie Ryki życzymy dużo radości i satysfakcji z wykonywanej pracy na rzecz najmłodszego poko... więcej »
 
 

LXI zwyczajna sesja Rady Miejskiej

Data dodania: 2018-10-10
Przewodniczący Rady Miejskiej w Rykach informuje, że na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym zwołuje LXI zwyczajną Sesję Rady Miejskiej w dniu 1... więcej »
 
 

Forum Cyfryzacji Polski Wschodniej

Data dodania: 2018-10-02
Zapraszamy do udziału w konferencji „Forum Cyfryzacji Polski Wschodniej”, które odbędzie się 09.10.2018 r. (wtorek) w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie. więcej »
 
 

100 km na rowerach.

Data dodania: 2018-10-01
MGOSiR w Rykach zaprasza do wzięcia udziału w 100 kilometrowym Jesiennym Rajdzie Rowerowym. Trasa Przejazdu: Ryki-Gołąb-Puławy-Kazimierz Dolny-Janowiec-Dęblin-Ryki. Start i zbiórka uc... więcej »
 
 

Nowe pomoce dydaktyczne dla szkół w gminie Ryki

Data dodania: 2018-09-27
Kolejne zadanie oświatowe realizowane w ramach projektu pod nazwą „Rozwój kompetencji kluczowych drogą do sukcesu” w ramach RPO Województwa Lubelskiego współfinansowane przez Uni więcej »
 
 

MGBP w Rykach w projekcie "Mała książka - wielki...

Data dodania: 2018-09-21
Po wielkich sukcesach projektu bookstartowego na oddziałach położniczych w całej Polsce Instytut Książki rozpoczyna nową odsłonę ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wiel... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 162
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  rycki

  Powiat rycki - został reaktywowany w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Dęblin, Ryki, Kłoczew, Nowodwór, Stężyca, Ułęż, leży w najdalej wysuniętej na zachód części województwa lubelskiego. Siedzibą władz powiatu jest są Ryki. Na obszarze 615 km² mieszka tu 60 000 osób.

  Na ziemiach powiatu funkcjonuje wiele artystycznych zespołów dbających o przetrwanie kultury tego regionu. Będąc w tych rejonach warto zobaczyć zespół pałacowo – parkowy Mniszków i przykład XIX – wiecznej architektury fortyfikacyjnej, czyli twierdze carską Dęblin. Preferujący wypoczynek na łonie przyrody mają okazję uczestniczyć w spływach kajakowych lub wybrać się na wycieczkę rowerową wytyczonymi szlakami.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola